O nas

Lista Członków Stowarzyszenia  
Imię i Nazwisko / nazwa firmy
Rodzaj członkostwa
Miejsce pracy
Kinga Barchoń założyciel Stowarzyszenia PwC*
 Daniel Bienias założyciel Stowarzyszenia CBRE*
Karol Bulenda założyciel Stowarzyszenia Origin Polska*
Tomasz Buras założyciel Stowarzyszenia Savills*
 Monika Dębska - Pastakia  założyciel Stowarzyszenia Knight Frank*
Anna Kicińska  założyciel Stowarzyszenia EY*
Daniel Kopania założyciel Stowarzyszenia Clifford Chance*
Małgorzata  Kosińska założyciel Stowarzyszenia MK Nieruchomości*
Marek Kozaczuk założyciel Stowarzyszenia Greenberg Traurig*
 Dorota Latkowska - Diniejko założyciel Stowarzyszenia REINO Partners*
Katarzyna Łasak założyciel Stowarzyszenia Personalities*
Andrzej S. Nartowski  założyciel Stowarzyszenia emerytowany prezes PID*
Jolanta Nowakowska-Zimoch  założyciel Stowarzyszenia Hogan Lovels*
Dorota Skowrońska założyciel Stowarzyszenia
Mariusz Stawiarczyk  założyciel Stowarzyszenia Radzikowski, Szubielska i Wspólnicy sp.k.*
 Radosław Świątkowski założyciel Stowarzyszenia REINO Partners*
Mirosława Walecka - Agria założyciel Stowarzyszenia ITCI*
Elżbieta Wrzecionkowska założyciel Stowarzyszenia Edytor*
 Marek Żytniewski założyciel Stowarzyszenia Marka52*
 Tomasz Trzósło założyciel Stowarzyszenia JLL*
 Jakub Jonkisz członek indywidualny  PwC*
 Małgorzata Cieślak członek indywidualny REINO Partners*
 Małgorzata Dankowska członek indywidualny TPA Poland*
Krzysztof Horodko członek indywidualny TPA Poland*
Katarzyna  Kopczewska członek indywidualny Baker McKenzie*
Michał Pietuszko członek indywidualny DLA PIPER*
Marek Sawicki członek indywidualny DLA PIPER*
Miłosz Olszewski członek indywidualny Activum*
Hanna Milczarek członek indywidualny AXIIMMO*
Renata Osiecka członek indywidualny AXIIMMO*
Justyna Milewska członek indywidualny Deloitte*
Marcin Juszczyk członek indywidualny Capital Park*
Łukasz Jarzynka członek indywidualny Ernst&Young*
Krzysztof Kaczmarek członek indywidualny TPA Poland*
Griffin,
Reprezentowany  przez Macieja Dyjasa i Przemysława Krycha
Członek instytucjonalny
Trigranit Development Polska,
Reprezentowany  przez Agnieszkę Turowską i Toma Lisieckiego
Członek instytucjonalny
Segro,
Reprezentowany przez Magdalenę Szulc
Członek instytucjonalny
Emmerson Evaluation,
Reprezentowany przez Dariusza Książaka, Michała Mrowica, Roberta Korczyńskiego
Członek instytucjonalny
SKANSKA,
Reprezentowana przez Karolinę Sulmę
Członek instytucjonalny

*firma / instytucja zatrudnienia